www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Јан 21, 2021 3:47 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 20 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Очекувањето како поттик, или како маана кај риболовците ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Boris

13

4386

Вто Jул 25, 2017 11:57 am

Kremenadla Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Духовен развој на риболовецот

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 16 17 18 19 20 ]

гоце

192

20973

Саб Jул 01, 2017 4:15 pm

гоце Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Cuvanje na ribata

Dosaden

7

2011

Пон Дек 05, 2016 9:10 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Давај клуч

vasil

0

1148

Пон Jул 25, 2016 8:54 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kako jas go dozivuvam ribolovot i sto toj prestavuva za mene

igork

3

1523

Пет Jул 08, 2016 11:14 pm

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЛОВЕЊЕ НА РИБИ ВО МРЕСТ ???

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Boris

28

5771

Сре Maј 18, 2016 4:59 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ваши сугестии за подобрување на ситуацијата со риболовот

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 ]

Миле Хаас

94

13321

Чет Maј 12, 2016 12:26 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења РАЗЛИКА помеѓу "СПОРТСКИ" и "РЕКРЕАТИВЕН" Риболов

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

Spaiva

63

10121

Пет Aпр 17, 2015 9:53 am

Spaiva Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате иронија, цинизам болест кај нас маќедонците

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

kireelektron

49

8814

Сре Јан 21, 2015 8:36 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Како станав рибар ;)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Филип

39

6228

Саб Ное 01, 2014 4:52 am

SantaFe Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ФаТи ПуШТи - Catch & Release (слики и видеа) - 2014

spiro_jas

8

2718

Саб Сеп 20, 2014 6:32 pm

Lepi Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Развој на риболовниот туризам

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

JaneMK

27

4500

Пет Сеп 05, 2014 7:42 pm

kireelektron Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Психолошки профил на риболовец

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

tapa

17

3160

Сре Сеп 03, 2014 3:07 pm

VladoMKD Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ФаТи - ПуШтИ (Catch & Release)- ОПШТО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 13 14 15 16 17 ]

howitz

165

16485

Сре Aпр 09, 2014 7:26 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сам по риба или во друштво ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

pator

29

5145

Саб Maр 01, 2014 9:39 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Еволуција на риболовецот- Што бевме, а што сме денес-Примери

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 18 19 20 21 22 ]

Daniel

211

18695

Чет Јан 16, 2014 12:11 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ФаТи ПуШТи - Catch & Release (слики и видеа) -2013

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Филип

16

3311

Вто Ное 12, 2013 11:18 pm

MaximJaki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ФаТи ПуШТи - Catch & Release (слики и видеа) - 2012

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

spiro_jas

36

7152

Вто Maр 19, 2013 11:11 pm

vasil Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Бојник на трокука, ЗА или ПРОТИВ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

kire

69

9881

Сре Сеп 19, 2012 5:35 am

Jovan Bojcovski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Колегијалност при рибарење - Grizit more grizit ?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Илчо

12

2496

Саб Aвг 11, 2012 10:13 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 20 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum