www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Aпр 12, 2021 8:12 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Активни теми
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Јавен повик за доделување на концесии 2018

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 11 12 13 14 15 ]

Филип

146

31247

Пон Maј 27, 2019 7:39 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дозволи за риболов и Државна дозвола за 2018

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 ]

Филип

108

20890

Сре Maр 06, 2019 3:12 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Оштетен ценовник

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Филип

38

9442

Сре Феб 18, 2015 10:20 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 200 201 202 203 204 ]

Poliz

2038

107198

Вто Maр 23, 2021 8:54 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Koledica Meledica

spiro_jas

2

357

Чет Јан 14, 2021 11:01 pm

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Власинско језеро - Србија

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 ]

dusan.momcilovic

133

25556

Сре Јан 06, 2021 12:36 pm

mala maca Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Crna reka trojkrsti ...

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

Ribar4e

114

13847

Пон Ное 09, 2020 12:38 pm

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења SEROTONIN HUNTER !

akiribar

9

2526

Пон Ное 09, 2020 12:19 pm

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река ТРЕСКА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 47 48 49 50 51 ]

Crucial

501

51680

Пет Jун 19, 2020 10:07 pm

Ribaro Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Река РАДИКА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

Dragan

57

15359

Пон Сеп 30, 2019 10:41 am

makedonium Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти АКУМУЛАЦИЈА - МАНТОВО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 14 15 16 17 18 ]

zalxov

174

31024

Пон Aвг 26, 2019 1:25 pm

citron Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ОХРИДСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 128 129 130 131 132 ]

Boris

1314

72100

Нед Aвг 04, 2019 11:53 am

koletheman Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти МАВРОВСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 96 97 98 99 100 ]

saso

995

70331

Сре Jул 31, 2019 8:46 pm

filipco Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Урбано мушичарење на Крива река

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Филип

12

4569

Сре Jун 05, 2019 10:21 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Река ВАРДАР

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 145 146 147 148 149 ]

Poliz

1485

80749

Пет Aпр 19, 2019 2:44 pm

гоце Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Забрани за риболов 2017

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Филип

19

5637

Пет Aпр 12, 2019 12:51 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти ДЕБАРСКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 59 60 61 62 63 ]

pirati

627

58504

Сре Aпр 10, 2019 2:54 pm

goran_ohrid Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КОЗЈАК

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 262 263 264 265 266 ]

Poliz

2658

130268

Чет Maр 28, 2019 12:03 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ПАЉУРЦИ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 10 11 12 13 14 ]

DEAN

137

26256

Пет Maр 22, 2019 9:29 am

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења SPIN LIGA NA MK 2019 !

akiribar

0

1674

Чет Maр 21, 2019 11:18 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ТИКВЕШКО ЕЗЕРО

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 43 44 45 46 47 ]

AntonioVe

466

50622

Вто Maр 19, 2019 2:46 pm

zokimkd Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења FOTO MIX od nashiot drag Oki Ribar !

akiribar

1

2382

Пет Maр 08, 2019 9:38 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења МАВРОВИЦА Св. Николе

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 89 90 91 92 93 ]

zikobugi

925

53968

Пон Maр 04, 2019 7:20 pm

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Polaganje ne riboloven ispit

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Keltan

36

9136

Саб Maр 02, 2019 11:30 pm

DavidRibar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Treska 2006 !!!

akiribar

2

2056

Сре Феб 20, 2019 2:43 pm

Boris Види го последното мислење

 

 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА

МодераториCOLON emil.matoski,  

79

16210

Re: ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО

Вто Maр 23, 2021 8:54 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ

МодераториCOLON emil.matoski,  

26

4434

Re: Река ТРЕСКА

Пет Jун 19, 2020 10:07 pm

Ribaro Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Информации за водите - СТРАНСТВО

МодераториCOLON emil.matoski, saso,  

31

2196

Re: Власинско језеро - Србија

Сре Јан 06, 2021 12:36 pm

mala maca Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Одам на излет (каде,кога)

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

126

3510

Re: Дружење 2018

Саб Jул 21, 2018 12:26 pm

Zlatkodz Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Репортажа од мојот излет

МодераториCOLON emil.matoski, saso,  

906

20232

Re: Koledica Meledica

Чет Јан 14, 2021 11:01 pm

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кампинг

МодераториCOLON ТафТабиТ,  

46

1242

Re: Крлежот - Пролетна напаст

Сре Jун 27, 2018 7:05 am

FisherKing Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Фотографија

МодераториCOLON saso, ТафТабиТ,  

49

1115

Re: FOTO MIX od nashiot drag O

Пет Maр 08, 2019 9:38 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Здруженија, концесионери и риболовни дозволи

МодераториCOLON emil.matoski, saso,  

76

10204

Re: Јавен повик за доделување

Пон Maј 27, 2019 7:39 am

Филип Види го последното мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum