www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 11:32 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [14 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Пчиња-Спин

filipco

3

11138

Вто Jун 04, 2019 9:54 pm

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења како да го затегнам влакното на оршата

blagojkk

4

7816

Пет Aвг 24, 2018 8:10 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дали е возможно да се лови на тапа со силиконска ларва

koletheman

6

6437

Пон Ное 06, 2017 3:11 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Техника за бојник на река

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Dimitar

21

15484

Пон Oкт 23, 2017 6:54 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Константна Опрема

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Илчо

10

9288

Чет Maр 02, 2017 6:51 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Dali rasipano sirenje e dobar dodatok za prihrana?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Јане

17

12003

Нед Сеп 14, 2014 2:37 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Како не треба да се држи риба

Филип

0

3832

Сре Jул 30, 2014 1:02 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Начин чување црви при риболов

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

stefci

14

11119

Сре Феб 05, 2014 2:14 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Меч, Телемеч или Болонез

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Krki

39

23005

Пон Дек 23, 2013 12:36 pm

g.cuculoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Pomos od skopskite kolegi(taparosi)

ilce_ohrid

4

5938

Сре Oкт 23, 2013 4:00 pm

TrasulВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Се исплаќа ли? (Сет за риболов)

zalxov

5

6346

Чет Oкт 18, 2012 11:45 pm

zalxovВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kако до бојник

kire

1

4347

Пон Jул 23, 2012 3:47 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Idealni karakteristiki za ribolovna oprema na ezerce Konce

frontier

9

7331

Пет Oкт 21, 2011 2:43 pm

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗАМРСЕН КОНЕЦ

kompir99

0

3390

Чет Феб 10, 2011 11:55 pm

kompir99Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [14 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum