www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 8:12 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 26 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4143

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Река ТРЕСКА

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 47, 48, 49 ]

Crucial

488

11305

Вто. Ное. 27, 2018 1:49 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Река ВАРДАР

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 147, 148, 149 ]

Poliz

1480

38794

Чет. Oкт. 04, 2018 9:08 pm

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Река РАДИКА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Dragan

46

2187

Пон. Oкт. 01, 2018 8:02 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ГРАДЕШКА РЕКА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

spiro_jas

15

663

Саб. Сеп. 15, 2018 8:53 am

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Река БРЕГАЛНИЦА

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 9, 10, 11 ]

nikola

106

2934

Сре. Jул. 18, 2018 8:29 pm

vlad Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Река ЦРН ДРИМ

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 69, 70, 71 ]

Филип

709

12003

Пон. Jун. 04, 2018 2:39 pm

dime87 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Рекичките на Баба Планина од Битола кон Грција имаат ли риба

koletheman

0

133

Чет. Јан. 18, 2018 6:41 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Река КОЊАРКА - Мариово

Krki

9

473

Пет. Ное. 17, 2017 3:51 am

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Река ПЧИЊА

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 91, 92, 93 ]

Poliz

925

21118

Пон. Aвг. 07, 2017 10:55 am

Dado Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Река Сапунчица - село Дихово, Битола

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

koletheman

12

312

Сре. Jул. 19, 2017 7:21 pm

koletheman Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ЦРНА РЕКА

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 21, 22, 23 ]

Баџо

227

6718

Чет. Jун. 15, 2017 9:41 am

Goce Bitolski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS РЕВИРИ(реки) БЕЗ КОНЦЕСИЈА(Забранет Риболов !)

vasil

9

857

Пон. Maр. 13, 2017 9:42 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Река ЛЕПЕНЕЦ

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

akiribar

24

882

Пет. Ное. 04, 2016 2:18 am

Zoki ribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS КРИВА РЕКА - КУМАНОВО

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

dobre2000

63

1869

Пон. Jун. 13, 2016 11:30 pm

zasov Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Река БАБУНА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Keltan

14

153

Сре. Aпр. 13, 2016 8:40 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Од утре почнува сезоната на пастрмката 01.03.2016 ТРЕСКА-1

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Bojan D.A.M

43

824

Пет. Maр. 04, 2016 6:30 pm

Bojan D.A.M Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболовен ревир "ТРЕСКА" -1

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

Bojan D.A.M

32

422

Вто. Феб. 23, 2016 12:36 pm

Bojan D.A.M Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Река Струмица

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

Poliz

32

877

Сре. Феб. 04, 2015 11:12 am

zoran-usi Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Црна река - од брана Тиквешко до улив во Вардар

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Keltan

13

542

Сре. Дек. 10, 2014 8:40 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS РЕКА ТОПОЛКА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Poliz

25

724

Чет. Maј. 29, 2014 12:03 pm

VladoMKD Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Порибување на Црн Дрим 01.12.2013 година

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

emil.matoski

24

257

Сре. Дек. 04, 2013 9:06 pm

laguna644 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Порибување на Вевчанска Река

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

emil.matoski

23

329

Нед. Дек. 01, 2013 3:30 pm

JaneMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS made by God & made by man( Крива река)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

ilija

11

249

Саб. Jун. 15, 2013 5:45 pm

kire Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kitka Kadina reka

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

ribarottt

37

993

Пон. Jун. 10, 2013 6:29 pm

cakule Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Река ЕЛЕШКА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

spiro_jas

12

263

Сре. Феб. 20, 2013 2:22 am

spiro_jas Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 26 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: