www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 31 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4150

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Атачменти Грција

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 130, 131, 132 ]

Crucial

1312

39138

Чет. Сеп. 06, 2018 11:03 am

mesiah Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Angitis

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

s.vuk.

57

2382

Сре. Maр. 21, 2018 10:16 am

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Власинско језеро - Србија

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 11, 12, 13 ]

dusan.momcilovic

129

4014

Сре. Јан. 03, 2018 11:59 am

mesiah Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS МЕЃУНАРОДНИ СПИН КУПОВИ ВО ЛОВ НА ПАСТРМКА СО ВЕШТАЧКИ МАМКИ

leunovo

9

246

Саб. Дек. 16, 2017 5:29 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS МЕЃУНАРОДЕН СПИН КУП ТРЕБИЖАТ 2017

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

leunovo

21

345

Чет. Ное. 09, 2017 5:22 pm

predrag1988 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS СТРУМА- ГРЦИЈА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

dinbt

20

717

Нед. Jун. 11, 2017 12:03 am

Azder Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Ezero Bersin - Bugarija

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

ТафТабиТ

18

328

Пет. Maј. 05, 2017 7:15 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Езеро ЖАБАР

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

JaneMK

71

1429

Вто. Maр. 28, 2017 3:43 pm

howitz Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Гърция подпука рибарите ни.......

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

СЪНДИ

10

207

Пет. Maр. 24, 2017 9:57 am

Fiksna Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ЗАБРАНА ВО ГРЦИЈА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Баџо

49

811

Вто. Maр. 14, 2017 8:30 pm

bokicile Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Пелагичево

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

JaneMK

65

938

Пон. Oкт. 03, 2016 6:58 pm

JaneMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Бистрица - Верија

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

akiribar

35

1191

Пон. Дек. 21, 2015 2:25 pm

ljupce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Rajna

Ice MAMBA

5

221

Саб. Сеп. 19, 2015 2:15 pm

Lepi Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Грција-град Аридеиа Река: алмопиа

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

sasemkd

17

986

Нед. Aвг. 16, 2015 8:41 pm

sasemkd Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS TARA - Bosna i C.Gora

kokan

1

109

Вто. Jун. 02, 2015 8:36 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Reka Una

zorantrajkovskisk

0

117

Вто. Maр. 17, 2015 9:09 pm

zorantrajkovskisk Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Råån

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

Atanasovski

69

1483

Вто. Дек. 30, 2014 1:29 pm

Atanasovski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS МАЛТА и нејзиното крајбрежје

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

okiribar

24

619

Пон. Дек. 08, 2014 10:33 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Den na Lososot - natprevar na Lagan

Atanasovski

4

138

Вто. Сеп. 23, 2014 9:55 am

Atanasovski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS E V I A, mesta za ribolov

Zoki rib.prikazni

0

150

Саб. Jул. 19, 2014 9:12 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ОВЧАРИЦА-Бугарија

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Poliz

24

568

Пет. Јан. 24, 2014 10:01 pm

kircask Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Екскурзија

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

JaneMK

11

440

Пон. Дек. 30, 2013 11:41 pm

JaneMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Ribolov na Drava, Austrija so moite prijateli od Slovenija

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

mrco

12

220

Саб. Ное. 23, 2013 11:35 am

Lepi Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Морача - Црна Гора

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

s.vuk.

16

339

Пет. Aвг. 30, 2013 11:57 pm

s.vuk. Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Река ЕБРО - ШПАНИЈА

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

akiribar

52

1035

Чет. Maј. 23, 2013 1:26 am

dejan stole Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 31 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: