www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 44 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4150

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS ПРАВИЛНИК ЗА СПИН ЛИГА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Филип

40

392

Сре. Феб. 21, 2018 10:59 pm

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Упатство за вадење на спортска легитимација

Филип

0

157

Саб. Сеп. 20, 2014 2:46 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Спин лига лаф муабет

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 7, 8, 9 ]

FisherKing

89

1213

Сре. Сеп. 19, 2018 7:06 pm

MIHALI Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Svetsko prvenstvo vo spin 2018

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

saso

49

824

Вто. Jун. 05, 2018 1:17 pm

predrag1988 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Spin Liga 2018

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 14, 15, 16 ]

saso

155

2351

Саб. Maр. 10, 2018 2:17 pm

Krki Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Спин куп Карпологија

Spaiva

3

73

Пон. Дек. 11, 2017 12:25 pm

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Spin natprevari - internacionalni

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

saso

19

344

Пон. Ное. 06, 2017 10:27 am

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Предлог риболовен ревир за спин дружба

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

FisherKing

26

393

Чет. Oкт. 05, 2017 9:55 am

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Спин дружба мај 2017

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 11, 12, 13 ]

saso

123

1962

Пон. Oкт. 02, 2017 7:59 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Репортажа од TROUT CUP 2017 Михалково Бугарија

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

leunovo

12

190

Пет. Сеп. 29, 2017 3:48 pm

Tvrdko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Trout Cup 2017 Mihalkovo

leunovo

6

132

Вто. Сеп. 19, 2017 1:24 pm

Krki Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Favorite Moravica KUP-Aleksinac,Srbija, 2017

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

sinooksk

13

246

Вто. Сеп. 12, 2017 6:05 pm

leunovo Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Povelete Kolegi - Пастрмка куп

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Krki

11

255

Пет. Maр. 10, 2017 9:28 pm

Azder Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS СПИН ДРЖАВЕН КУП 2016

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

leunovo

42

677

Пон. Феб. 06, 2017 2:09 pm

CTS-klen Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kup Bovan 2016

Vida

3

151

Саб. Oкт. 15, 2016 8:02 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS mojot set za spin kupot

akiribar

7

255

Сре. Oкт. 12, 2016 12:31 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Spin druzenje 15.05. Mavrovsko ezero - Leunovska brana

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 8, 9, 10 ]

saso

95

1931

Чет. Сеп. 29, 2016 5:38 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Предлог дестинации за спин дружби-натпревари

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Boris

24

435

Вто. Maј. 17, 2016 6:03 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Тролинг со два воблера

limun75

5

249

Пон. Феб. 08, 2016 7:59 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Spin Liga 2016

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

saso

53

676

Пет. Ное. 20, 2015 6:28 pm

MIHALI Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Морско спин дружење

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

Petrakki

33

705

Чет. Ное. 05, 2015 12:05 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kup Bovan 2014. + 2015

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Vida

29

540

Вто. Ное. 03, 2015 5:42 pm

Keltan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Спин Државен Куп 2015

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 33, 34, 35 ]

VladoMKD

341

4911

Пет. Oкт. 30, 2015 11:28 am

Stole Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Натпревар во риболов со влечење блинкери (охридски начин)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

emil.matoski

30

399

Сре. Maј. 20, 2015 10:25 pm

emil.matoski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Spin kepce

Keltan

0

140

Вто. Јан. 06, 2015 1:48 am

Keltan Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 44 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: