www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 1:09 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [23 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења ШАТОРИ (што користиме и препораки)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS4950515253 ]

SALE CARP

528

150878

Вто Јан 08, 2019 2:22 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапски кревет

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

laguna644

130

60586

Чет Aвг 02, 2018 12:59 pm

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапски СТОЛ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

laguna644

109

47229

Саб Јан 06, 2018 4:03 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Обувки

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

vasil

20

14338

Саб Aпр 22, 2017 9:18 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Vreka za spienje

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS910111213 ]

vlatko

122

49089

Сре Феб 15, 2017 2:27 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапска торба

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

akiribar

36

19229

Вто Феб 16, 2016 3:12 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења survival kit i prva pomosh

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

akiribar

20

12170

Чет Oкт 15, 2015 7:41 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мислење за шатор Prologic C LINE GOLIATH XXL BIVVY

sinooksk

5

5024

Вто Jул 21, 2015 5:53 pm

sinookskВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мислење за Шатор - Fox Еuro Ranger 2.5 man bivvy

saso ribar

2

4003

Сре Aпр 01, 2015 11:58 pm

SpaivaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Magnesium fire starter

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Илчо

14

9059

Нед Феб 01, 2015 1:42 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Почетничка КАМП Опрема

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

JaneMK

111

41647

Нед Јан 25, 2015 10:09 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Шатор EHMANNS HOT SPOT Rock 2 Man Bivvy

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

akiribar

60

30237

Саб Дек 27, 2014 9:40 am

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ribarski pantoloni i palto-jakna.

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

vlatko

47

26184

Пет Дек 26, 2014 8:13 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Prologic COMMANDER Bivvy VX2 ** 2015 **

ТафТабиТ

3

4600

Пон Ное 24, 2014 9:43 pm

martinMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења C Line Goliath

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ТафТабиТ

13

8872

Пон Ное 10, 2014 7:03 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Резервни ШИПКИ за Шатор

Bobi_Brada

9

6212

Чет Jул 24, 2014 12:04 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења JRC-Contact -2 man .

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

okiribar

24

12586

Нед Maр 16, 2014 11:20 am

okiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shelter Bivvy

Предраг

1

3341

Пет Ное 08, 2013 2:32 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Топ Шоп-Beach Set 3

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Jovica75

13

7161

Пет Jул 05, 2013 5:57 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Trakker Tundra Suit

busavce

1

2984

Саб Феб 16, 2013 5:00 pm

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Шатор - Carp PRO BIVY CP-7526

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Spaiva

22

9826

Нед Дек 02, 2012 12:36 am

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мојот нов шатор Chub Cyfish MKII 2Man +

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

martinMK

21

9404

Чет Сеп 27, 2012 9:31 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КОМБИНИЗОНИ (водонепропустливи и крапски полегнувачи)

kircask

8

4212

Сре Maј 16, 2012 9:50 pm

kircaskВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [23 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum