www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:22 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 23 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4143

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Крапски кревет

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 12, 13, 14 ]

laguna644

130

2184

Чет. Aвг. 02, 2018 12:59 pm

DavidRibar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Крапски СТОЛ

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 9, 10, 11 ]

laguna644

109

2058

Саб. Јан. 06, 2018 4:03 pm

Keltan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ШАТОРИ (што користиме и препораки)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 50, 51, 52 ]

SALE CARP

519

8148

Вто. Дек. 26, 2017 4:48 pm

Boris Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Обувки

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

vasil

20

886

Саб. Aпр. 22, 2017 9:18 am

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Vreka za spienje

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 11, 12, 13 ]

vlatko

122

1470

Сре. Феб. 15, 2017 2:27 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Крапска торба

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

akiribar

36

607

Вто. Феб. 16, 2016 3:12 am

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS survival kit i prva pomosh

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

akiribar

20

324

Чет. Oкт. 15, 2015 7:41 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мислење за шатор Prologic C LINE GOLIATH XXL BIVVY

sinooksk

5

197

Вто. Jул. 21, 2015 5:53 pm

sinooksk Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мислење за Шатор - Fox Еuro Ranger 2.5 man bivvy

saso ribar

2

120

Сре. Aпр. 01, 2015 11:58 pm

Spaiva Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Magnesium fire starter

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Илчо

14

223

Нед. Феб. 01, 2015 1:42 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Почетничка КАМП Опрема

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 10, 11, 12 ]

JaneMK

111

1773

Нед. Јан. 25, 2015 10:09 pm

ico baits Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Шатор EHMANNS HOT SPOT Rock 2 Man Bivvy

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

akiribar

60

695

Саб. Дек. 27, 2014 9:40 am

JaneMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Ribarski pantoloni i palto-jakna.

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

vlatko

47

1264

Пет. Дек. 26, 2014 8:13 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Prologic COMMANDER Bivvy VX2 ** 2015 **

ТафТабиТ

3

179

Пон. Ное. 24, 2014 9:43 pm

martinMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS C Line Goliath

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

ТафТабиТ

13

272

Пон. Ное. 10, 2014 7:03 pm

ico baits Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Резервни ШИПКИ за Шатор

Bobi_Brada

9

208

Чет. Jул. 24, 2014 12:04 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS JRC-Contact -2 man .

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

okiribar

24

535

Нед. Maр. 16, 2014 11:20 am

okiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Shelter Bivvy

Предраг

1

125

Пет. Ное. 08, 2013 2:32 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Топ Шоп-Beach Set 3

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Jovica75

13

240

Пет. Jул. 05, 2013 5:57 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Trakker Tundra Suit

busavce

1

140

Саб. Феб. 16, 2013 5:00 pm

filip030682 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Шатор - Carp PRO BIVY CP-7526

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Spaiva

22

425

Нед. Дек. 02, 2012 12:36 am

ico baits Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мојот нов шатор Chub Cyfish MKII 2Man +

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

martinMK

21

373

Чет. Сеп. 27, 2012 9:31 pm

Keltan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS КОМБИНИЗОНИ (водонепропустливи и крапски полегнувачи)

kircask

8

299

Сре. Maј. 16, 2012 9:50 pm

kircask Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 23 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron