www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:30 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 32 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4143

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Svetsko vo plivka - Belgija 2017

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

saso

18

465

Пет. Дек. 22, 2017 9:33 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Liga 2017

AleksandarTrta

1

74

Чет. Aпр. 20, 2017 7:50 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Конечни резултати од пливка за репрезентација на Македонија

Филип

2

84

Сре. Oкт. 12, 2016 1:22 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS SUPER LIGA 2016 - Plivka

g.cuculoski

6

194

Вто. Oкт. 04, 2016 12:01 pm

g.cuculoski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS 63rd Coarse Angling World Championship for Nations - REPORT

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

g.cuculoski

15

261

Пон. Сеп. 26, 2016 1:35 am

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти 63rd Coarse Angling World Championship for Nations

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

ТафТабиТ

41

573

Пет. Сеп. 23, 2016 7:44 pm

filip030682 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Konecni rezultati Liga - Plivka 2016

g.cuculoski

4

101

Пон. Jун. 27, 2016 2:53 pm

g.cuculoski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS REZULTATI od I Kolo - Plivka - 2016

g.cuculoski

3

228

Чет. Maј. 19, 2016 7:25 am

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS REZULTATI vo SUPER LIGA 2015 - Plivka

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

g.cuculoski

15

422

Пон. Oкт. 05, 2015 2:31 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS S.P. 2015 ( Plivka ) - 12-13 .Sep.2015 reka Sava - Radece

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

g.cuculoski

41

628

Пет. Сеп. 18, 2015 4:49 pm

g.cuculoski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS KONECNI REZULTATI- RIBAR 2011 Plivka Ekipno + Poedineco-2014

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

g.cuculoski

12

241

Пет. Јан. 02, 2015 11:45 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS SVETSKO PRVENSTVO - SV.MARIJA ,PRELOG -HRVATSKA 2014

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

ТафТабиТ

74

977

Пон. Сеп. 22, 2014 2:56 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Меморијален куп ,, МРЕНА ,, - Крушево 2014 19.07.2014

g.cuculoski

3

138

Сре. Сеп. 10, 2014 8:12 pm

bokicile Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Државен КУП ,, ИЛИНДЕН ,, - 2014 ( Пливка )

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

g.cuculoski

24

377

Сре. Сеп. 10, 2014 8:10 pm

bokicile Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Лига 2014 - ПЛИВКА

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 24, 25, 26 ]

g.cuculoski

256

3419

Пет. Aвг. 01, 2014 4:28 pm

spiro_jas Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Svetsko klubsko prvenstvo ,,RADECE - Slovenija ,, 2014

g.cuculoski

2

12

Нед. Jун. 08, 2014 7:50 pm

Keltan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ПЕТИЦИЈА ЗА БЕСПЛАТНА ДОЗВОЛА ЗА СПОРТСКИ РИБОЛОВЦИ во МКД

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

g.cuculoski

48

492

Вто. Maр. 25, 2014 9:35 am

filip030682 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ГОЛЕМО ДЕРБИ - RIBAR 2011 vs OSKAR - 2014 година

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

g.cuculoski

79

944

Пон. Maр. 24, 2014 10:28 am

g.cuculoski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ТРЕНИНЗИ - Градски парк / Match Team Ribar 2011

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

g.cuculoski

12

263

Чет. Maр. 13, 2014 8:43 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS 9 КУП / Јадранско Подунавски земји ,,Пливка,,Тузла,БиХ 2014

g.cuculoski

0

66

Пет. Maр. 07, 2014 12:33 pm

g.cuculoski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Светско првенство во Пливка 2014 - Хрватска Св. Марија канал

g.cuculoski

6

194

Вто. Феб. 04, 2014 11:18 pm

g.cuculoski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Новата патека за Супер Лига - Пливка 2014

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

g.cuculoski

59

494

Пон. Феб. 03, 2014 10:01 pm

g.cuculoski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS НАТПРЕВАРИ - ЈАДИЦА СО ПЛИВКА (општо)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 12, 13, 14 ]

DUMBAL

134

2014

Пет. Дек. 27, 2013 10:14 am

g.cuculoski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Европско Првенство во Пливка - 2013

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

Предраг

53

427

Сре. Дек. 25, 2013 10:40 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS СПОРТСКО - РИБОЛОВЕН ТИМ - РИБАР 2011 за 2014 година

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

g.cuculoski

28

331

Сре. Дек. 25, 2013 9:06 pm

g.cuculoski Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 32 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron