www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 2:32 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 97 теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Pretstavuvanje na sportski Federacii

saso

8

1686

Пон Jун 08, 2015 10:57 pm

MIHALI Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења 24-25 maj Охрид

ТафТабиТ

4

1173

Пет Maј 22, 2015 1:06 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Србијa

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

limun75

18

2468

Пет Maј 22, 2015 12:18 pm

ljupce Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Skopje-Sofija

s.vuk.

2

960

Вто Maј 12, 2015 11:26 pm

s.vuk. Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Крапски ДРУЖЕЊА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

howitz

113

10308

Саб Феб 21, 2015 12:57 am

solar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти TELEFONSKI BROEVI ZA POMOS

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

bube

111

12280

Нед Феб 08, 2015 9:46 pm

Duxce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ИЗВЕСТУВАЊЕ за ФОРУМОТ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

spiro_jas

41

4523

Сре Феб 04, 2015 11:03 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате BARAM DRUSHTVO ZA DO SOFIJA(chastam benzin)

akiribar

1

877

Пет Дек 26, 2014 5:45 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Излагање од кола која тоне во вода

Boris

3

952

Вто Ное 25, 2014 8:01 pm

kompir99 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Уште една ..БЛАГОДАРНОСТ..до г-дин ВАСИЛ

okiribar

6

1153

Чет Ное 20, 2014 11:43 pm

okiribar Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Зајак и Шиме у акција..

martinMK

2

803

Сре Ное 05, 2014 9:01 am

Krki Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Благодарност до niko

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

sinooksk

12

2031

Вто Ное 04, 2014 9:38 am

CASPERSKY Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења АПЕЛ ЗА ПОМОШ !

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

Cocka

51

5049

Пет Сеп 26, 2014 2:02 pm

Cocka Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења КОЛЕГИЈАЛНОСТ (Земи ме и мене на РИБОЛОВ)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

kompir99

53

4471

Пет Сеп 26, 2014 12:01 am

Ice MAMBA Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења forumska druzba - klenko na vezda vo Ohrid

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

spiro_jas

21

1772

Сре Сеп 24, 2014 1:53 pm

Lepi Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Битолско, Оридско, Струшка - Дружба

spiro_jas

7

658

Пет Сеп 19, 2014 6:46 pm

bubo skopje Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЗОШТО сум член на РИБАРСКО ЗДРУЖЕНИЕ ??

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

spiro_jas

39

1690

Вто Сеп 02, 2014 1:48 pm

VladoMKD Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мафија

ilija

1

522

Саб Jун 28, 2014 4:57 pm

saso Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате izvinuvanje kon 2 pike

spiro_jas

0

327

Саб Aпр 05, 2014 6:39 pm

spiro_jas Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Работен ден со колегата ..ИВАНОВ..

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

okiribar

26

982

Пет Maр 28, 2014 4:48 pm

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења FLY V.S. SPIN

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 6 ]

ilija

56

1886

Пет Феб 28, 2014 12:52 am

ilija Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kafanski druzbi

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 22 23 24 25 26 ]

kompir99

255

8812

Саб Феб 08, 2014 11:32 pm

JaneMK Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате JAVNO IZVINUVANJE

JaneMK

9

1131

Саб Феб 01, 2014 6:55 pm

marks Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења LONG LIVE THE FLY FISHING

ilija

9

879

Чет Дек 26, 2013 11:56 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рибарска вечер

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 7 8 9 10 11 ]

saso

104

7925

Вто Дек 17, 2013 12:19 am

majstor-ivce Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 97 теми ]  Оди на страна « 1 2 3 4 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum