www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:09 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 8 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4151

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното  мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS РИБОЛОВ СО ШТЕК - општо

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

g.cuculoski

46

1108

Пон. Сеп. 15, 2014 9:34 pm

filip030682 Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Употреба на Cupping Kit чашка за прихранување со Шек

g.cuculoski

3

99

Вто. Јан. 21, 2014 2:04 pm

MaximJaki Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Натпреварувачко столче ( Платформа )

g.cuculoski

0

75

Вто. Јан. 21, 2014 11:34 am

g.cuculoski Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Изработка на Штек - DAIWA

g.cuculoski

3

100

Саб. Јан. 18, 2014 9:09 am

g.cuculoski Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Опрема за штек

JaneMK

7

92

Пет. Јан. 17, 2014 10:32 pm

g.cuculoski Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов со ШТЕК - ПРИХРАНА

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

g.cuculoski

56

529

Пет. Јан. 17, 2014 12:08 am

g.cuculoski Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Школски видеа

JaneMK

3

94

Сре. Јан. 08, 2014 11:43 pm

ТафТабиТ Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболов со Штек - на Река

g.cuculoski

1

70

Нед. Дек. 29, 2013 10:54 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното  мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 8 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: