www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 1:24 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2




Испрати нова тема  [49 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Shimano ULTEGRA 10000 XSC

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

ТафТабиТ

30

25329

Пет Дек 14, 2018 11:19 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Крапски МАШИНКИ (општо)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS123124125126127 ]

Spaiva

1268

240413

Сре Oкт 03, 2018 8:32 pm

DavidRibarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сервис на машини

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

makedonium

13

11600

Чет Jул 05, 2018 9:28 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења SPOD машинки

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS678910 ]

martinMK

97

44974

Нед Дек 24, 2017 7:51 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Окума

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

ТафТабиТ

27

15913

Вто Ное 21, 2017 9:22 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти shimano flinegen 35 2017 model

JaneMK

7

5742

Нед Maј 07, 2017 11:33 am

SpaivaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano ULTEGRA 14000 XSD

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Spaiva

33

17036

Нед Maј 07, 2017 1:10 am

ivanovВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Spro incognito pro

Boris

8

5914

Пон Дек 26, 2016 7:26 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Shimano Aero Technium MgS 10000 XSA

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ТафТабиТ

18

9949

Вто Ное 29, 2016 4:07 pm

SportexВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano BIG BAITRUNNER CI4 XTR-A LC

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Keltan

30

16271

Саб Ное 26, 2016 10:04 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ryobi naxo masinka.

kireelektron

4

4441

Пет Jул 22, 2016 8:04 am

sasokoneВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења DAM - Quick SLS 570 FD

ТафТабиТ

1

3381

Нед Феб 14, 2016 5:27 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења krapski masinki i dr oprema

Bojan ribar

4

4243

Сре Феб 03, 2016 12:35 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помош за избор на машинки

Trasul

3

3977

Вто Maр 31, 2015 7:41 am

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сервис на шпулна за Daiwa Emblem Pro 4500

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Предраг

11

8014

Чет Феб 26, 2015 5:29 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano MGS или Daiwa Basia

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

martinMK

14

9121

Саб Ное 29, 2014 9:59 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења nova daiwa s5000t

JaneMK

1

3663

Пон Ное 24, 2014 10:24 pm

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дали Бајтранерот ја губи битката ?

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

Boris

79

33309

Чет Ное 20, 2014 10:04 am

DimitarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Daiwa Basia QD 45

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

ТафТабиТ

22

12369

Пон Ное 17, 2014 9:54 am

ПредрагВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Карбонски ламели на главна кочница

Keltan

3

4170

Саб Ное 15, 2014 7:47 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинка (PENN AFFINITI LC 8000)

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

ico baits

88

36177

Нед Ное 09, 2014 6:03 pm

SpaivaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења TICA SCEPTER GTB 6000/10000

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

filip030682

11

8098

Чет Oкт 30, 2014 1:09 pm

MaximJakiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Penn Spinfisher V SSV7500LC Spinning Reel Long Cast

Keltan

4

4750

Пон Oкт 20, 2014 12:15 am

martinMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења schimano ultegra ci 4 10000 xsa

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

ico baits

66

31905

Сре Aпр 09, 2014 11:54 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano ULTEGRA 14000 XTC или XSC

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

flore

25

14665

Саб Феб 08, 2014 8:23 am

kladoforaВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [49 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum