www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:41 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 12 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4152

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Слики од мушичарски улови

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

Филип

39

352

Саб. Јан. 27, 2018 7:27 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарење на липљан

Eko

6

222

Чет. Сеп. 15, 2016 9:15 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарење на пастрмка

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Филип

16

575

Пет. Jун. 19, 2015 2:34 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Прашање во врска со мушичарење на клен на река???

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

b.mucunski

35

421

Саб. Јан. 17, 2015 4:43 pm

b.mucunski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарење на штука

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

PERUN

10

250

Вто. Ное. 11, 2014 12:23 am

ilija Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарење на бојник

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

PERUN

14

490

Пет. Ное. 07, 2014 8:43 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарење на клен (општо)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

Филип

68

701

Нед. Јан. 05, 2014 12:50 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарење на егзотични риби

saso

3

113

Нед. Феб. 17, 2013 7:59 pm

ilija Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарење на мрена

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Филип

20

500

Пет. Јан. 18, 2013 12:27 am

Eko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарење на клен со нимфа

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

pea

16

578

Чет. Дек. 06, 2012 10:58 pm

marjan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарење на крап

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Atanasovski

26

567

Нед. Aпр. 29, 2012 9:49 pm

miki.dj Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарење на костреж

Илчо

5

235

Сре. Maр. 28, 2012 2:35 am

PERUN Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 12 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до: