www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 11, 2020 8:54 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 39 теми ]  Оди на страна 1 2 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Мини мушичарска секција

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 ]

Филип

97

8830

Пон Сеп 16, 2019 9:38 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kлипови и сајтови за изработка на мушички

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ilija

10

2064

Пет Ное 25, 2016 12:34 pm

cakule Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички - Емил

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Филип

20

2671

Нед Сеп 11, 2016 10:41 pm

emil.matoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички - Филип

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 17 18 19 20 21 ]

Филип

207

9974

Пет Aвг 26, 2016 9:08 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kako izgledaat mojte prvi musicki

zorantrajkovskisk

9

1482

Сре Aвг 17, 2016 6:06 pm

zorantrajkovskisk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Вашето “работно“ катче

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Филип

36

4848

Вто Maј 17, 2016 9:42 pm

b.mucunski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички - cakule

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 15 16 17 18 19 ]

cakule

180

10934

Пет Maј 06, 2016 8:06 pm

cakule Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушици Бобан Делчево

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

b.mucunski

47

5024

Пет Aпр 15, 2016 2:22 am

b.mucunski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички - puce

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

puce

13

2176

Чет Aпр 09, 2015 7:31 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Материјали за врзување

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Филип

37

3963

Нед Феб 01, 2015 3:48 am

b.mucunski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички од Саво Мартиновиќ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ilija

14

1992

Вто Јан 06, 2015 4:23 pm

cakule Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Циклус на разни мушици и нивни имитации

Филип

8

1337

Вто Сеп 30, 2014 8:01 pm

Atanasovski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Стимулатор - џокер во мојата кутија

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Atanasovski

26

3042

Чет Jун 19, 2014 2:19 pm

Flyer Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Мушици - општа дискусија

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 24 25 26 27 28 ]

Филип

273

18007

Сре Maр 05, 2014 4:18 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Стримери

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Atanasovski

33

4035

Саб Феб 08, 2014 11:55 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Јадици за врзување на мушици

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ricko

13

1986

Пон Феб 03, 2014 1:58 am

ilija Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Богатство во мушичарските кутии - Pheasant Tail

PERUN

7

1291

Пет Јан 24, 2014 9:50 pm

cakule Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Parasol - мушици

Atanasovski

4

1058

Сре Јан 08, 2014 9:57 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Да се пробам и јас

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

zalxov

12

1758

Чет Ное 14, 2013 5:42 pm

milaneze Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички - Dragan

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Dragan

38

3038

Нед Maј 05, 2013 11:19 pm

PERUN Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Мушички - nemagreska

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

nemagreska

117

6194

Пет Феб 15, 2013 8:41 pm

nemagreska Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушички - Eko

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Eko

36

4174

Вто Феб 12, 2013 12:59 am

Eko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушици - ilija

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ilija

10

1512

Сре Јан 23, 2013 9:43 pm

Dragan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Трет меѓународен натпревар на Musicarenje.Net

Филип

9

1196

Пет Јан 18, 2013 7:40 pm

ico baits Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Колекции на вештачки мушички

Филип

1

801

Сре Јан 02, 2013 11:29 pm

okiribar Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 39 теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum