www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Дек 07, 2023 11:58 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [40 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Мушичкарски стап

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

jordan1223

77

50079

Пет Ное 03, 2017 12:58 pm

bubeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Индикатор

Филип

8

7868

Чет Oкт 26, 2017 8:01 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Шнур

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS678910 ]

ilija

97

46245

Пет Сеп 16, 2016 12:20 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кутии-Fly Boxes

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ilija

17

11921

Чет Сеп 15, 2016 11:50 am

emil.matoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски машинки

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Atanasovski

34

20844

Чет Сеп 15, 2016 8:42 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mojot Pocetok

zorantrajkovskisk

4

5326

Нед Aвг 28, 2016 12:11 am

zorantrajkovskiskВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Малку да се подновам и јас

b.mucunski

2

4594

Чет Aпр 14, 2016 9:42 pm

b.mucunskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Новитети

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

27

15935

Пон Дек 07, 2015 8:57 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарска машинка

tsimonovski

1

4314

Вто Aвг 04, 2015 7:47 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Совет од поискусните за leadder и комбинација на мушички

belosija

3

5849

Сре Jул 29, 2015 6:08 pm

belosijaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лидер

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

ilija

75

43620

Саб Jун 20, 2015 5:27 pm

cakuleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Барам Совет од поискусните????

b.mucunski

6

6672

Чет Jун 11, 2015 11:15 pm

b.mucunskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Fly fishing каталози

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

17

10888

Пон Ное 03, 2014 12:12 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Loop

ilija

2

4196

Вто Сеп 23, 2014 9:06 pm

AtanasovskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Избор на waders - комбинезон

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Atanasovski

14

9125

Пон Сеп 08, 2014 7:06 pm

cakuleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Чевли (wading boots)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ilija

11

8162

Пет Aвг 29, 2014 4:40 pm

ilijaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Менување на лагер или лева/десна опција

Atanasovski

0

3536

Нед Aвг 10, 2014 1:41 pm

AtanasovskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Каква мушичарска опрема имаме-преставување

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

ilija

43

22202

Пон Maр 10, 2014 11:56 am

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Избор на мушичарка

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

Atanasovski

69

35684

Чет Феб 06, 2014 12:08 am

ljupceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски кепчиња

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Atanasovski

20

12913

Нед Дек 29, 2013 1:02 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Типет

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

14

9341

Чет Дек 26, 2013 11:29 am

AtanasovskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Филтер за вода

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

13

9215

Пон Ное 11, 2013 4:23 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Репарација на мушичарка од бамбус ...

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

simonovski

11

8423

Чет Oкт 17, 2013 4:36 pm

AtanasovskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Carson Black Viper AFTM 5/6

simonovski

6

5765

Пет Сеп 06, 2013 11:59 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кој бренд на мушичарка?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

simonovski

10

8921

Нед Jул 21, 2013 3:02 am

aleks1976Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [40 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum