www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Сеп 24, 2023 1:27 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [40 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Мушичкарски стап

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

jordan1223

77

44668

Пет Ное 03, 2017 12:58 pm

bubeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Индикатор

Филип

8

7303

Чет Oкт 26, 2017 8:01 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Шнур

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS678910 ]

ilija

97

43986

Пет Сеп 16, 2016 12:20 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кутии-Fly Boxes

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ilija

17

11171

Чет Сеп 15, 2016 11:50 am

emil.matoskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски машинки

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Atanasovski

34

19364

Чет Сеп 15, 2016 8:42 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mojot Pocetok

zorantrajkovskisk

4

4923

Нед Aвг 28, 2016 12:11 am

zorantrajkovskiskВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Малку да се подновам и јас

b.mucunski

2

4245

Чет Aпр 14, 2016 9:42 pm

b.mucunskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Новитети

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

27

14927

Пон Дек 07, 2015 8:57 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарска машинка

tsimonovski

1

3944

Вто Aвг 04, 2015 7:47 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Совет од поискусните за leadder и комбинација на мушички

belosija

3

5003

Сре Jул 29, 2015 6:08 pm

belosijaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лидер

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

ilija

75

36488

Саб Jун 20, 2015 5:27 pm

cakuleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Барам Совет од поискусните????

b.mucunski

6

5676

Чет Jун 11, 2015 11:15 pm

b.mucunskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Fly fishing каталози

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

saso

17

10011

Пон Ное 03, 2014 12:12 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Loop

ilija

2

3834

Вто Сеп 23, 2014 9:06 pm

AtanasovskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Избор на waders - комбинезон

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Atanasovski

14

8452

Пон Сеп 08, 2014 7:06 pm

cakuleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Чевли (wading boots)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ilija

11

7522

Пет Aвг 29, 2014 4:40 pm

ilijaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Менување на лагер или лева/десна опција

Atanasovski

0

3187

Нед Aвг 10, 2014 1:41 pm

AtanasovskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Каква мушичарска опрема имаме-преставување

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

ilija

43

20056

Пон Maр 10, 2014 11:56 am

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Избор на мушичарка

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

Atanasovski

69

30562

Чет Феб 06, 2014 12:08 am

ljupceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски кепчиња

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Atanasovski

20

11709

Нед Дек 29, 2013 1:02 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Типет

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

14

8655

Чет Дек 26, 2013 11:29 am

AtanasovskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Филтер за вода

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

13

8450

Пон Ное 11, 2013 4:23 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Репарација на мушичарка од бамбус ...

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

simonovski

11

7733

Чет Oкт 17, 2013 4:36 pm

AtanasovskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Carson Black Viper AFTM 5/6

simonovski

6

5231

Пет Сеп 06, 2013 11:59 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кој бренд на мушичарка?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

simonovski

10

8152

Нед Jул 21, 2013 3:02 am

aleks1976Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [40 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum