www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Oкт 30, 2020 6:20 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 40 теми ]  Оди на страна 1 2 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Мушичкарски стап

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

jordan1223

77

11110

Пет Ное 03, 2017 12:58 pm

bube Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Индикатор

Филип

8

2063

Чет Oкт 26, 2017 8:01 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Шнур

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 6 7 8 9 10 ]

ilija

97

11671

Пет Сеп 16, 2016 12:20 pm

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кутии-Fly Boxes

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ilija

17

2946

Чет Сеп 15, 2016 11:50 am

emil.matoski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски машинки

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Atanasovski

34

5009

Чет Сеп 15, 2016 8:42 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mojot Pocetok

zorantrajkovskisk

4

1325

Нед Aвг 28, 2016 12:11 am

zorantrajkovskisk Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Малку да се подновам и јас

b.mucunski

2

1157

Чет Aпр 14, 2016 9:42 pm

b.mucunski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Новитети

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

saso

27

3827

Пон Дек 07, 2015 8:57 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарска машинка

tsimonovski

1

1079

Вто Aвг 04, 2015 7:47 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Совет од поискусните за leadder и комбинација на мушички

belosija

3

1371

Сре Jул 29, 2015 6:08 pm

belosija Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Лидер

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 4 5 6 7 8 ]

ilija

75

8894

Саб Jун 20, 2015 5:27 pm

cakule Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Барам Совет од поискусните????

b.mucunski

6

1591

Чет Jун 11, 2015 11:15 pm

b.mucunski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Fly fishing каталози

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso

17

2377

Пон Ное 03, 2014 12:12 pm

saso Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Loop

ilija

2

945

Вто Сеп 23, 2014 9:06 pm

Atanasovski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Избор на waders - комбинезон

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Atanasovski

14

1994

Пон Сеп 08, 2014 7:06 pm

cakule Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Чевли (wading boots)

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ilija

11

1806

Пет Aвг 29, 2014 4:40 pm

ilija Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Менување на лагер или лева/десна опција

Atanasovski

0

714

Нед Aвг 10, 2014 1:41 pm

Atanasovski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Каква мушичарска опрема имаме-преставување

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

ilija

43

4067

Пон Maр 10, 2014 11:56 am

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Избор на мушичарка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

Atanasovski

69

6496

Чет Феб 06, 2014 12:08 am

ljupce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски кепчиња

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Atanasovski

20

2546

Нед Дек 29, 2013 1:02 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Типет

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Филип

14

1854

Чет Дек 26, 2013 11:29 am

Atanasovski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Филтер за вода

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Филип

13

1752

Пон Ное 11, 2013 4:23 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Репарација на мушичарка од бамбус ...

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

simonovski

11

1778

Чет Oкт 17, 2013 4:36 pm

Atanasovski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Carson Black Viper AFTM 5/6

simonovski

6

1330

Пет Сеп 06, 2013 11:59 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кој бренд на мушичарка?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

simonovski

10

2204

Нед Jул 21, 2013 3:02 am

aleks1976 Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 40 теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum