www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 1:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [54 теми ]  Оди на страна 123»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Известувања
Нема непрочитани мислења ЛЕГИТИМАЦИИ ЗА 2014 ГОДИНА

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

16

13735

Пон Феб 17, 2014 8:07 pm

DzekoВиди го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате ПРАВИЛА НА ФОРУМОТ

GRUPA NA MODERATORI

0

9553

Вто Oкт 09, 2012 8:53 am

GRUPA NA MODERATORIВиди го последното мислење

Теми
Нема непрочитани мислења Државна мушичарска лига 2019

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

13

14788

Пон Maј 20, 2019 10:44 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења МУШИЧАРСКА ЛИГА 2018 - ПРОГРАМА И ПРАВИЛНИК

Филип

9

7820

Саб Maр 17, 2018 10:23 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Државен мушичарски куп 2018

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Филип

39

20692

Сре Oкт 25, 2017 8:04 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Клипови за мушичарење

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

ilija

77

39342

Пет Сеп 15, 2017 8:12 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења VIII Јадранско-подунавски куп во мушичарење, Оточац-Хрватска

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Филип

50

26719

Нед Jун 25, 2017 2:47 pm

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прашања од почетници во мушичарењето

emil.matoski

4

5227

Пет Aпр 07, 2017 3:21 pm

VlatCoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Борба на годината

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Atanasovski

22

14018

Пон Maр 13, 2017 2:11 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Моите први чекори во мушичарењето

emil.matoski

5

5234

Пон Oкт 10, 2016 11:29 am

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Чешко нимфарење

Dragan

3

4688

Чет Сеп 15, 2016 9:03 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски дружби

Филип

4

4718

Чет Сеп 15, 2016 8:55 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења VII Јадранско-подунавски куп во мушичарење, Тара - Колашин

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Филип

13

9388

Сре Jул 13, 2016 3:46 pm

FlyerВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Државен мушичарски куп 2016

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1213141516 ]

Филип

155

57509

Вто Jун 28, 2016 2:05 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Начини на зафрлање во мушичарењето

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Atanasovski

25

15067

Пет Дек 25, 2015 10:34 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Списание Spin & Fly

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

saso

131

53876

Пон Ное 23, 2015 12:53 am

GociВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Fly Fishing prodavnica vo Barcelona

saso

7

5956

Пет Ное 13, 2015 3:55 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Предлог за МУШИЧАРСКА ЛИГА

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

PERUN

22

13207

Пет Oкт 30, 2015 6:37 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЕНТОМОЛОГИЈА

PERUN

9

6540

Чет Oкт 01, 2015 2:42 am

b.mucunskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Јадранскко-подунавски куп Буна 2015

[Оди на странаОди на странаCOLON123456 ]

Филип

57

25892

Пон Сеп 14, 2015 10:28 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарска историја

Филип

3

4249

Саб Aвг 22, 2015 1:40 pm

PERUNВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Кога ќе се случи ова кај нас ?

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

cakule

13

8416

Пон Jул 13, 2015 11:38 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Светско првенство во мушичарење - Јајце 2015

Филип

0

3286

Чет Jун 25, 2015 7:47 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Мушичарски Државен куп 2015

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2021222324 ]

Филип

238

77639

Нед Aпр 26, 2015 7:41 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Поврзување на шнур и лидер

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Rodni

14

10014

Вто Aпр 14, 2015 8:56 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Историја на мушичарење

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

PERUN

67

30207

Сре Aпр 08, 2015 12:36 pm

spiro_jasВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Техника на заморување, прифаќање и фотографирање на рибата

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

PERUN

10

8246

Вто Aпр 07, 2015 8:41 pm

emil.matoskiВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [54 теми ]  Оди на страна 123»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 3 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum