www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:46 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 55 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4143

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ЛЕГИТИМАЦИИ ЗА 2014 ГОДИНА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Филип

16

3307

Пон. Феб. 17, 2014 8:07 pm

Dzeko Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате ПРАВИЛА НА ФОРУМОТ

GRUPA NA MODERATORI

0

5790

Вто. Oкт. 09, 2012 8:53 am

GRUPA NA MODERATORI Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS МУШИЧАРСКА ЛИГА 2018 - ПРОГРАМА И ПРАВИЛНИК

Филип

9

441

Саб. Maр. 17, 2018 10:23 pm

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Државен мушичарски куп 2018

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

Филип

39

696

Сре. Oкт. 25, 2017 8:04 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Клипови за мушичарење

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

ilija

77

1111

Пет. Сеп. 15, 2017 8:12 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS VIII Јадранско-подунавски куп во мушичарење, Оточац-Хрватска

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

Филип

50

428

Нед. Jун. 25, 2017 2:47 pm

Krki Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Прашања од почетници во мушичарењето

emil.matoski

4

156

Пет. Aпр. 07, 2017 3:21 pm

VlatCo Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Борба на годината

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Atanasovski

22

557

Пон. Maр. 13, 2017 2:11 pm

Tvrdko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Моите први чекори во мушичарењето

emil.matoski

5

118

Пон. Oкт. 10, 2016 11:29 am

Tvrdko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Чешко нимфарење

Dragan

3

306

Чет. Сеп. 15, 2016 9:03 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарски дружби

Филип

4

111

Чет. Сеп. 15, 2016 8:55 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS VII Јадранско-подунавски куп во мушичарење, Тара - Колашин

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Филип

13

225

Сре. Jул. 13, 2016 3:46 pm

Flyer Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Државен мушичарски куп 2016

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 14, 15, 16 ]

Филип

155

1427

Вто. Jун. 28, 2016 2:05 pm

Tvrdko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Начини на зафрлање во мушичарењето

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Atanasovski

25

750

Пет. Дек. 25, 2015 10:34 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Списание Spin & Fly

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 12, 13, 14 ]

saso

131

1797

Пон. Ное. 23, 2015 12:53 am

Goci Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Fly Fishing prodavnica vo Barcelona

saso

7

157

Пет. Ное. 13, 2015 3:55 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Предлог за МУШИЧАРСКА ЛИГА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

PERUN

22

421

Пет. Oкт. 30, 2015 6:37 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ЕНТОМОЛОГИЈА

PERUN

9

317

Чет. Oкт. 01, 2015 2:42 am

b.mucunski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Јадранскко-подунавски куп Буна 2015

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

Филип

57

842

Пон. Сеп. 14, 2015 10:28 pm

JaneMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарска историја

Филип

3

105

Саб. Aвг. 22, 2015 1:40 pm

PERUN Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Кога ќе се случи ова кај нас ?

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

cakule

13

295

Пон. Jул. 13, 2015 11:38 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Светско првенство во мушичарење - Јајце 2015

Филип

0

85

Чет. Jун. 25, 2015 7:47 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарски Државен куп 2015

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 22, 23, 24 ]

Филип

238

2981

Нед. Aпр. 26, 2015 7:41 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Поврзување на шнур и лидер

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Rodni

14

332

Вто. Aпр. 14, 2015 8:56 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Историја на мушичарење

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

PERUN

67

701

Сре. Aпр. 08, 2015 12:36 pm

spiro_jas Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Техника на заморување, прифаќање и фотографирање на рибата

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

PERUN

10

324

Вто. Aпр. 07, 2015 8:41 pm

emil.matoski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Список на мушичкари во Македонија

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 15, 16, 17 ]

ilija

160

2318

Вто. Aпр. 07, 2015 4:00 pm

PERUN Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 55 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron