www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:22 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


 
 Форум   Теми   Мислења   Последно мислење 
NO_UNREAD_POSTS Мушичарење општо, техники и натпревари

Модератори: emil.matoski, cakule

55

2237

Саб. Maр. 17, 2018 10:23 pm

Филип Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарски терени

Модератори: emil.matoski, cakule

15

462

Пет. Ное. 03, 2017 2:36 pm

Tvrdko Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Мушичарски прибор

Модератори: emil.matoski, cakule

40

794

Пет. Ное. 03, 2017 12:58 pm

bube Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Вештачки мушички

Модератори: emil.matoski, cakule

39

1681

Пет. Maј. 04, 2018 8:17 am

Филип Види го последното  мислење

NO_UNREAD_POSTS Видови риби кои се мушичарат

Модератори: emil.matoski, cakule

12

270

Саб. Јан. 27, 2018 7:27 pm

Филип Види го последното  мислењеЧасовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


Оди до:  
cron