www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:44 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 18 теми ] 
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4143

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Штука - подводни снимки

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

saso

14

588

Вто. Дек. 04, 2018 11:37 am

makedonium Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Штука

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

saso

48

1702

Сре. Ное. 28, 2018 1:15 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Спинер-баит

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Илчо

25

610

Вто. Oкт. 16, 2018 8:50 am

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Штуки во Струмица

erlik

9

333

Вто. Maј. 12, 2015 1:45 pm

Tvrdko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Пуштени штуки во македонски езера

erlik

9

339

Саб. Maј. 09, 2015 4:11 pm

tomb Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Stuki vo grcija Limchori !!!!

erlik

0

179

Пет. Maј. 08, 2015 11:54 am

erlik Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Препорачани воблери за штука

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

SantaFe

40

1003

Вто. Aпр. 14, 2015 3:19 pm

DUKAC Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Вистински риболов на ..ШТУКА..

okiribar

8

406

Пет. Aвг. 08, 2014 10:09 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS STUKA 2014

s.vuk.

1

171

Пон. Aпр. 21, 2014 9:16 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Дали сте знаеле дека :

saso

7

436

Саб. Дек. 28, 2013 12:01 am

martinMK Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS kerkini

ribariste

1

199

Пет. Дек. 06, 2013 7:04 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Туланата крај Битола

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

galic

10

275

Чет. Ное. 21, 2013 9:31 pm

SantaFe Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ШТУКА 2012

Poliz

6

619

Пон. Ное. 11, 2013 9:40 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Сајла и кевлар

Илчо

3

193

Нед. Дек. 09, 2012 6:28 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Штука за почетници

saso

1

358

Пон. Ное. 26, 2012 6:31 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мала иновативност

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

Илчо

30

474

Сре. Oкт. 17, 2012 7:51 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Активност на студено време-штука

Poliz

4

384

Саб. Дек. 10, 2011 10:06 pm

howitz Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Stuka na Sebile poper

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

saso

10

344

Сре. Дек. 07, 2011 10:38 pm

kire Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 18 теми ] 

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron