www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Феб 04, 2023 11:25 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [38 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Атачменти mashinka(orsha) za rechen ribolov

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1011121314 ]

akiribar

136

60475

Вто Сеп 19, 2017 6:19 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти shimano stella 30000

JaneMK

4

5783

Пон Дек 12, 2016 10:36 pm

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти МАШИНКИ ОПШТО

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

filip030682

113

47698

Пет Дек 09, 2016 9:37 am

AleksandarTrtaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Daiwa BG model 2016

CTS-klen

3

4877

Чет Ное 17, 2016 10:45 pm

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења MASINKA ZA MORSKI RIBOLOV

Zoki rib.prikazni

2

4572

Вто Oкт 25, 2016 7:46 pm

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сервис и oдржувaње нa мaшинкa(oршa)

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

limun75

15

10499

Пет Jун 24, 2016 6:52 am

гоцеВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Дилема за машинка

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

ribarce

33

18989

Вто Дек 22, 2015 4:39 pm

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Prasanje za pouskusnite

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

belosija

13

9475

Пон Дек 07, 2015 11:48 pm

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Машинки

vasil

6

5912

Пон Јан 12, 2015 12:53 pm

kompir99Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подмачкување на машинка

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1314151617 ]

Филип

160

54626

Пон Јан 05, 2015 11:25 am

capariusВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења DAM Quick 550

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Keltan

28

15154

Саб Јан 03, 2015 3:32 pm

SantaFeВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Животен век

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Илчо

12

8274

Пет Дек 05, 2014 5:43 pm

martinMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења abu garcia cardinal 300fd

akiribar

6

5578

Пет Ное 14, 2014 7:25 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano STRADIC FJ - 2500

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

ILJO

62

29860

Чет Ное 06, 2014 6:42 pm

kompir99Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Каква машинка имате !?

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

Crucial

81

36221

Саб Aвг 16, 2014 4:14 pm

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Daiwa Certate 2500R

CTS-klen

6

5418

Сре Maр 12, 2014 12:31 am

$DARE$Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano -STRADIC-CI 4..4000 F

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

okiribar

14

8221

Сре Феб 26, 2014 9:07 am

okiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Quick Finessa QF718

velkovk

0

3076

Пон Феб 17, 2014 12:59 pm

velkovkВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Vintage masinki

saso

4

4124

Саб Феб 01, 2014 7:48 pm

capariusВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења STO VI E NAJBITNO KAJ MASINKATA ?

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Zoki rib.prikazni

37

15493

Пон Јан 20, 2014 12:33 pm

GonnyВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ocena za masinkite

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Zoki rib.prikazni

15

8165

Саб Јан 18, 2014 8:46 pm

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano 1000 Exage....info?

Dzeko

3

3841

Вто Oкт 01, 2013 9:00 pm

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Проблем со машинката

sinooksk

6

4712

Вто Jун 04, 2013 5:59 pm

sinookskВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења RYOBI APPLAUSE

kompir99

2

3662

Саб Jун 01, 2013 9:34 pm

okiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Shimano Sustain FG

Digitech

8

5529

Пет Maр 01, 2013 9:23 am

DigitechВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [38 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum