www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 8:41 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 29 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4146

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Видови на ..ЈАДИЦИ..и нивна намена.

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

okiribar

13

697

Саб. Ное. 10, 2018 2:47 am

DavidRibar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ЦРВЕНОПЕРКА

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

pirati

72

2558

Саб. Aвг. 18, 2018 6:52 pm

blagojkk Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS како ја одредувате длабочината на местото каде што ловите?

blagojkk

1

95

Пет. Aвг. 17, 2018 11:08 am

sasokone Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Совети за почетник

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

blagojkk

20

362

Пон. Jул. 16, 2018 8:49 am

blagojkk Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Балканска црна мрена

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Rade

28

1078

Сре. Maј. 09, 2018 10:08 pm

FisherKing Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ПИСА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

akiribar

26

734

Саб. Maј. 05, 2018 12:52 pm

Oliver^ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Риболовов со дубинка на големо растојание-Wind Surf на Охрид

koletheman

8

224

Пет. Дек. 01, 2017 2:06 pm

nenad Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS КАРАС

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 14, 15, 16 ]

daniel_manol

151

5524

Саб. Jун. 03, 2017 6:36 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS АМУР......НАЧИНИ НА ЛОВЕЊЕ....

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 5, 6, 7 ]

ico baits

63

1292

Саб. Oкт. 29, 2016 1:55 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Ribolov na Kozjak 04.09.2016

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Bojan D.A.M

17

525

Пет. Сеп. 09, 2016 10:30 pm

Bojan D.A.M Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ПОПАДИКА

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 9, 10, 11 ]

spiro_jas

103

3215

Пон. Aвг. 08, 2016 4:45 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Мрена и начини на ловење

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Илчо

43

1667

Пет. Jул. 10, 2015 9:02 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS CRALUSSO - katalog na plivki

saso

1

143

Пет. Jун. 05, 2015 7:12 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Vagler

Dosaden

1

202

Нед. Maј. 17, 2015 8:28 am

caparius Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Што е подобро за лов на Караш

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Dosaden

21

677

Пон. Maј. 11, 2015 2:06 pm

dobre2000 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS СКОБАЛ (Бојник, Скобуст)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

Boris

58

2776

Пет. Јан. 16, 2015 4:36 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Системи и начини за ловење скобал

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

Илчо

59

532

Пет. Сеп. 26, 2014 5:40 pm

ljupce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Брана за бојник

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

Poliz

55

1466

Саб. Сеп. 20, 2014 7:03 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ПЛАШИЦА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

spiro_jas

19

833

Вто. Maј. 13, 2014 12:51 pm

Deksa Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Чудни и Ретки Риби во Македонија

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

akiribar

24

1141

Сре. Феб. 05, 2014 10:11 am

fisherman67 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Караш

Илчо

0

327

Чет. Сеп. 26, 2013 1:32 pm

Илчо Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ГРУНЕЦ

akiribar

3

171

Пон. Aпр. 08, 2013 10:50 am

Lepi Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS ДЕВЕРИКА

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

spiro_jas

30

903

Пет. Ное. 23, 2012 4:33 pm

g.cuculoski Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Mrena na Vardar

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 4, 5, 6 ]

acemaksim

56

1794

Пон. Ное. 05, 2012 10:35 pm

Daniel Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Lov na Mrena (zastavica)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

kompir99

19

678

Вто. Сеп. 25, 2012 9:04 pm

jovicazmaj Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 29 теми ]  Оди на страна 1, 2  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron