www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Oкт 04, 2023 1:10 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [47 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Екологија - колку ни се чисти реките и езерата

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Филип

21

19264

Пет Јан 05, 2018 3:50 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Екологијата во соседните земји

Филип

1

4912

Чет Aвг 31, 2017 11:26 am

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ekoloska akcija na Kozjak

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kircask

16

11001

Чет Maр 02, 2017 6:43 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти dali konecno ke se najde koncesioner na rekata babuna

piranha87

9

7051

Пет Феб 24, 2017 1:20 am

VardarskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Екологија

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

kompir99

61

31964

Чет Феб 23, 2017 2:33 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЧИСТЕЊЕ - ПОСЛЕ РИБОЛОВ

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Poliz

24

15653

Чет Maр 24, 2016 3:32 am

nikolovskibtВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Општо за репроцентри, мрестилишта, порибувања и сл.

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Jovan Bojcovski

33

18744

Сре Ное 04, 2015 3:21 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЈАС САКАМ ДА ПРЕЖИВЕАМ, А ВИЕ?

marks

4

5036

Сре Aпр 01, 2015 5:06 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Водни скали за рибите

Lepi

7

6058

Пон Ное 10, 2014 9:49 am

гоцеВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Корморани

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

tapa

44

23052

Пон Oкт 27, 2014 6:03 pm

bojnoksomВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Список на загадени реки

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ilija

11

8817

Пон Oкт 06, 2014 7:46 am

гоцеВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења УНИШТУВАЊЕ НА ПРИРОДНО МРЕСТИЛИШТЕ ВО 21 ВЕK

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

гоце

113

45062

Пет Сеп 12, 2014 8:30 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на рибите во Тополка

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

VladoMKD

10

8198

Чет Jун 05, 2014 4:41 pm

zoran-usiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на риби во реката Темница

spiro_jas

1

3597

Чет Maј 08, 2014 2:27 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на река Брегалница

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Poliz

26

13633

Пет Maј 02, 2014 11:06 am

StoleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Dobri poucni videa

kokan

0

2931

Пет Aпр 25, 2014 11:41 am

kokanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на риби во реката Кумановка

VladoMKD

8

5292

Пет Aпр 04, 2014 6:11 pm

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Јадеме риба која се храни со отпад и ѓубре

spiro_jas

7

4985

Вто Јан 14, 2014 10:09 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прва Македонска мерна единица во SI-системот

ilija

9

5507

Пон Јан 13, 2014 3:42 pm

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења odlicna rabota

JaneMK

1

3557

Саб Јан 11, 2014 9:46 am

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења еколошка катастрофа на акумулацијата Липа

JaneMK

5

5349

Сре Ное 13, 2013 5:35 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рекреативна зона „Слатино“

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

RadovanOhrid

25

15642

Чет Jул 18, 2013 12:41 pm

LepiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ekoloska katastrofa na Globocicko ezero

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Drim

14

9837

Чет Jул 04, 2013 5:05 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ekoloska akcija na velesko ezero...... babuna 2013

ico baits

1

3811

Вто Maј 14, 2013 10:10 pm

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења РАДИКА-Што ке се случи по изградба на брана-БОШКОВ МОСТ

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

NATURALE

16

10621

Саб Maј 11, 2013 11:45 am

TvrdkoВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [47 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum