www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 9:31 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [47 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Екологија - колку ни се чисти реките и езерата

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Филип

21

33308

Пет Јан 05, 2018 3:50 pm

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Екологијата во соседните земји

Филип

1

6960

Чет Aвг 31, 2017 11:26 am

TvrdkoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ekoloska akcija na Kozjak

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kircask

16

12523

Чет Maр 02, 2017 6:43 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти dali konecno ke se najde koncesioner na rekata babuna

piranha87

9

8146

Пет Феб 24, 2017 1:20 am

VardarskiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Екологија

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS34567 ]

kompir99

61

36674

Чет Феб 23, 2017 2:33 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЧИСТЕЊЕ - ПОСЛЕ РИБОЛОВ

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Poliz

24

17722

Чет Maр 24, 2016 3:32 am

nikolovskibtВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Општо за репроцентри, мрестилишта, порибувања и сл.

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Jovan Bojcovski

33

21296

Сре Ное 04, 2015 3:21 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЈАС САКАМ ДА ПРЕЖИВЕАМ, А ВИЕ?

marks

4

5824

Сре Aпр 01, 2015 5:06 pm

ИлчоВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Водни скали за рибите

Lepi

7

6960

Пон Ное 10, 2014 9:49 am

гоцеВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Корморани

[Оди на странаОди на странаCOLON12345 ]

tapa

44

26110

Пон Oкт 27, 2014 6:03 pm

bojnoksomВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Список на загадени реки

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

ilija

11

10122

Пон Oкт 06, 2014 7:46 am

гоцеВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења УНИШТУВАЊЕ НА ПРИРОДНО МРЕСТИЛИШТЕ ВО 21 ВЕK

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS89101112 ]

гоце

113

49836

Пет Сеп 12, 2014 8:30 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на рибите во Тополка

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

VladoMKD

10

9483

Чет Jун 05, 2014 4:41 pm

zoran-usiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на риби во реката Темница

spiro_jas

1

4311

Чет Maј 08, 2014 2:27 am

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на река Брегалница

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Poliz

26

15454

Пет Maј 02, 2014 11:06 am

StoleВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Dobri poucni videa

kokan

0

3596

Пет Aпр 25, 2014 11:41 am

kokanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на риби во реката Кумановка

VladoMKD

8

6193

Пет Aпр 04, 2014 6:11 pm

filip030682Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Јадеме риба која се храни со отпад и ѓубре

spiro_jas

7

5878

Вто Јан 14, 2014 10:09 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прва Македонска мерна единица во SI-системот

ilija

9

6433

Пон Јан 13, 2014 3:42 pm

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења odlicna rabota

JaneMK

1

4304

Саб Јан 11, 2014 9:46 am

JaneMKВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења еколошка катастрофа на акумулацијата Липа

JaneMK

5

6203

Сре Ное 13, 2013 5:35 pm

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рекреативна зона „Слатино“

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

RadovanOhrid

25

17835

Чет Jул 18, 2013 12:41 pm

LepiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ekoloska katastrofa na Globocicko ezero

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

Drim

14

11201

Чет Jул 04, 2013 5:05 pm

Zoki rib.prikazniВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења ekoloska akcija na velesko ezero...... babuna 2013

ico baits

1

4530

Вто Maј 14, 2013 10:10 pm

KrkiВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења РАДИКА-Што ке се случи по изградба на брана-БОШКОВ МОСТ

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

NATURALE

16

12041

Саб Maј 11, 2013 11:45 am

TvrdkoВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [47 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum