www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Јан 26, 2021 5:00 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 47 теми ]  Оди на страна 1 2 »
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Екологија - колку ни се чисти реките и езерата

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Филип

21

5903

Пет Јан 05, 2018 3:50 pm

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Екологијата во соседните земји

Филип

1

1509

Чет Aвг 31, 2017 11:26 am

Tvrdko Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ekoloska akcija na Kozjak

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

kircask

16

3617

Чет Maр 02, 2017 6:43 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти dali konecno ke se najde koncesioner na rekata babuna

piranha87

9

2343

Пет Феб 24, 2017 1:20 am

Vardarski Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Екологија

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 3 4 5 6 7 ]

kompir99

61

10555

Чет Феб 23, 2017 2:33 pm

Boris Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЧИСТЕЊЕ - ПОСЛЕ РИБОЛОВ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Poliz

24

5048

Чет Maр 24, 2016 3:32 am

nikolovskibt Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Општо за репроцентри, мрестилишта, порибувања и сл.

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Jovan Bojcovski

33

5869

Сре Ное 04, 2015 3:21 am

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЈАС САКАМ ДА ПРЕЖИВЕАМ, А ВИЕ?

marks

4

1647

Сре Aпр 01, 2015 5:06 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Водни скали за рибите

Lepi

7

1964

Пон Ное 10, 2014 9:49 am

гоце Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Корморани

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 5 ]

tapa

44

6906

Пон Oкт 27, 2014 6:03 pm

bojnoksom Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Список на загадени реки

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

ilija

11

2726

Пон Oкт 06, 2014 7:46 am

гоце Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења УНИШТУВАЊЕ НА ПРИРОДНО МРЕСТИЛИШТЕ ВО 21 ВЕK

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 8 9 10 11 12 ]

гоце

113

13240

Пет Сеп 12, 2014 8:30 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на рибите во Тополка

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

VladoMKD

10

2472

Чет Jун 05, 2014 4:41 pm

zoran-usi Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на риби во реката Темница

spiro_jas

1

1054

Чет Maј 08, 2014 2:27 am

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на река Брегалница

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Poliz

26

4445

Пет Maј 02, 2014 11:06 am

Stole Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Dobri poucni videa

kokan

0

902

Пет Aпр 25, 2014 11:41 am

kokan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Помор на риби во реката Кумановка

VladoMKD

8

1719

Пет Aпр 04, 2014 6:11 pm

filip030682 Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Јадеме риба која се храни со отпад и ѓубре

spiro_jas

7

1589

Вто Јан 14, 2014 10:09 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прва Македонска мерна единица во SI-системот

ilija

9

1712

Пон Јан 13, 2014 3:42 pm

CTS-klen Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења odlicna rabota

JaneMK

1

1108

Саб Јан 11, 2014 9:46 am

JaneMK Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења еколошка катастрофа на акумулацијата Липа

JaneMK

5

1857

Сре Ное 13, 2013 5:35 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Рекреативна зона „Слатино“

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

RadovanOhrid

25

5458

Чет Jул 18, 2013 12:41 pm

Lepi Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ekoloska katastrofa na Globocicko ezero

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Drim

14

3202

Чет Jул 04, 2013 5:05 pm

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ekoloska akcija na velesko ezero...... babuna 2013

ico baits

1

1276

Вто Maј 14, 2013 10:10 pm

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења РАДИКА-Што ке се случи по изградба на брана-БОШКОВ МОСТ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

NATURALE

16

3577

Саб Maј 11, 2013 11:45 am

Tvrdko Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 47 теми ]  Оди на страна 1 2 »

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum