www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 7:47 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]
Испрати нова тема  [ 76 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4  Следна
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Соопштенија
NO_UNREAD_POSTS Поставување на фотографија директно преку форумот

Филип

3

4143

Чет. Maр. 30, 2017 2:49 pm

Филип Види го последното мислење

Теми
NO_UNREAD_POSTS Шприц

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

vasil

16

576

Пон. Jул. 09, 2018 2:33 pm

ТафТабиТ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Сигнализатор - Bait Alarm (направи - преправи)

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

Bobi_Brada

18

586

Сре. Maј. 09, 2018 12:44 am

Oliver^ Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Izrabotka na noz

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 16, 17, 18 ]

Keltan

173

2626

Сре. Дек. 06, 2017 2:43 pm

Tvrdko Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Bait Boat ТИТАНИК-4 ( . . . Македонски Производи)

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 14, 15, 16 ]

Bobi_Brada

156

1970

Нед. Jул. 09, 2017 2:36 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS shimano Sustain 2500 fg handle screw cup

Gonny

4

140

Саб. Јан. 14, 2017 7:12 pm

kompir99 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти Почистување на трски

vasil

2

152

Нед. Дек. 11, 2016 1:14 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Држач за кеп

vasil

3

173

Вто. Сеп. 13, 2016 9:59 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS TEND LITE - автоматско светло за шатор

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Bobi_Brada

24

593

Сре. Jул. 27, 2016 2:14 pm

ico baits Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Kada

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

vasil

13

462

Пет. Oкт. 30, 2015 11:35 pm

howitz Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS BaitBoat ТИТАНИК-5

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4, 5 ]

Bobi_Brada

42

550

Нед. Oкт. 18, 2015 11:38 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Homemade Safety (Distance) Lead Clips

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2 ]

risteto

11

360

Нед. Oкт. 18, 2015 3:47 pm

Mario Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Siganlizator ili Bite Alarm

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 11, 12, 13 ]

Keltan

124

1653

Нед. Oкт. 18, 2015 12:37 am

risteto Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Машинки во делови

vasil

3

325

Пон. Сеп. 21, 2015 11:51 pm

vasil Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Trolling motor

ljupce

1

160

Сре. Aвг. 12, 2015 8:55 pm

limun75 Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Глава за кеп

vasil

9

314

Саб. Aвг. 01, 2015 8:58 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Монтажа???

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3 ]

Dimitar

23

281

Саб. Jул. 11, 2015 7:31 pm

Bobi_Brada Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Четкици за околу шпунла за непропаѓање на конецот

Boris

3

254

Чет. Aпр. 16, 2015 7:06 pm

akiribar Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS pluta

emil.matoski

6

211

Чет. Maр. 19, 2015 12:49 pm

saso Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Izrabotka na torbica za masinka

Keltan

1

179

Нед. Ное. 16, 2014 12:16 am

ljupce Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Поправка на терен

Илчо

7

247

Саб. Oкт. 25, 2014 3:13 pm

vasil Види го последното мислење

Оваа тема е заклучека не може повеќе да давате мислења или да ја менувате Izrabotka na carbonska kobra

[ Оди на странаОди на страна: 1, 2, 3, 4 ]

Keltan

34

571

Вто. Oкт. 21, 2014 10:31 am

Keltan Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Вентил За Маестрал 7

Kir4o77

9

268

Саб. Oкт. 04, 2014 2:56 pm

kircask Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Бротче - хранилка

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 10, 11, 12 ]

saso

118

2004

Вто. Сеп. 30, 2014 7:25 am

Филип Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Атачменти izrabotka na tapi

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 54, 55, 56 ]

tapa

550

8158

Саб. Сеп. 13, 2014 9:54 am

Zoki rib.prikazni Види го последното мислење

NO_UNREAD_POSTS Balza kade da se najde vo mk

[ Оди на странаОди на страна: 1 ... 6, 7, 8 ]

dragandrazo

73

893

Пет. Сеп. 12, 2014 10:11 pm

vasil Види го последното мислење

Покажи постари теми:  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 76 теми ]  Оди на страна 1, 2, 3, 4  Следна

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: Нема регистрирани членови и 1 гостин


UNREAD_POSTS { UNREAD_POSTS }    NO_UNREAD_POSTS { NO_UNREAD_POSTS }    Соопштение Важна тема
UNREAD_POSTS_HOT { UNREAD_POSTS_HOT }    NO_UNREAD_POSTS_HOT { NO_UNREAD_POSTS_HOT }    Важно Заклучена
UNREAD_POSTS_LOCKED { UNREAD_POSTS_LOCKED }    NO_UNREAD_POSTS_LOCKED { NO_UNREAD_POSTS_LOCKED }    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди до:  
cron