www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Дек 02, 2020 9:03 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [ 49 теми ]  Оди на страна « 1 2
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Гласање Дали сте за порибување на нашите води со неавтохтони риби?

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 21 22 23 24 25 ]

коста

248

19913

Саб Jун 28, 2014 6:36 pm

motoflesh Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Риболов на костреж

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 ELLIPSIS 12 13 14 15 16 ]

Poliz

159

16811

Пон Aпр 28, 2014 7:37 pm

ljupce Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ZELEZA I RAZNI VOBLERI ZA LOV NA STUKA

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

saso_pepe

14

2488

Пет Феб 14, 2014 7:05 pm

vladimir Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подводни видеа за сом

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

risteto

35

4039

Пон Дек 02, 2013 5:47 am

SantaFe Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења dokazani vobleri/spineri za lov na pastrmka/klen/stuka

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Boki

17

2482

Саб Oкт 19, 2013 12:17 am

Boki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења OHRIDSKA BELJVICA

akiribar

4

1295

Сре Jул 17, 2013 10:47 am

igork Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Без-отпорен систем за Костреж

Илчо

5

1378

Пон Maј 13, 2013 6:03 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења совет

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

aceribar

12

2308

Пон Aпр 15, 2013 10:07 pm

aceribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Прихрана за риби предатори

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Илчо

19

2331

Чет Феб 28, 2013 8:44 pm

Илчо Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Боила како мамец за клен

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

limun75

15

2173

Чет Феб 28, 2013 10:30 am

Млад Риболовец Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Болест кај кострежот

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Poliz

31

3397

Сре Феб 27, 2013 11:56 am

zmija Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сом на пилешки гради, ферментирани..

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Stefan

15

1892

Пет Дек 14, 2012 5:21 pm

Stefan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења ЈАГУЛА

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Bobi_Brada

24

2137

Вто Ное 20, 2012 1:21 pm

Предраг Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Boili i Peleti za Som

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

risteto

22

1529

Саб Jун 02, 2012 11:00 pm

Keltan Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења 5 луѓе-700 пастрмки

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Poliz

35

2509

Пон Maј 28, 2012 7:56 am

Филип Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сом & умрениот крап

Cano

3

1067

Сре Феб 15, 2012 9:33 pm

akiribar Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења brz pomosh za klen :))

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 ]

Piksi man

22

2791

Пет Феб 10, 2012 9:21 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на Клен на џигер

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

limun75

33

3790

Вто Феб 07, 2012 10:54 pm

Krki Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Штука во Водоча

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 3 4 ]

Poliz

33

3591

Пон Јан 02, 2012 4:33 pm

ico baits Види го последното мислење

Оваа тема е заклучена не може повеќе да давате мислења или да ја менувате som bez opas

NATURALE

5

1291

Вто Дек 13, 2011 1:27 am

Poliz Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења stuka jade pastrmka

saso

8

1284

Пет Дек 09, 2011 10:01 pm

dmozzart Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења СОВЕТ

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

caov

10

1777

Сре Ное 16, 2011 9:14 am

sasokone Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења KOZJAK VTORNIKOT

[ Оди на странаОди на странаCOLON 1 2 ]

Krki

18

2129

Сре Oкт 26, 2011 1:14 am

dmozzart Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Bucov !

Баџо

2

833

Саб Aпр 30, 2011 12:22 pm

Баџо Види го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по  
Испрати нова тема  [ 49 теми ]  Оди на страна « 1 2

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 2 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum