www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Сеп 30, 2023 7:26 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2
Испрати нова тема  [49 теми ]  Оди на страна 12»
 Теми   Автор   Одговори   Видено   Последно мислење 
Нема непрочитани мислења Турнир за риби грабливки

Gjoke

2

10257

Нед Феб 02, 2020 9:34 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Подвези за СОМ

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

Keltan

30

29279

Пет Дек 14, 2018 10:04 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Риболов на сом

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2021222324 ]

Poliz

236

103881

Чет Дек 13, 2018 11:04 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Македонска пастрмка

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1112131415 ]

Филип

147

77963

Чет Сеп 27, 2018 2:45 pm

kolethemanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Препорачајте воблер за езерски клен и за речна пастрмка

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

koletheman

20

17686

Пет Maј 04, 2018 8:08 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења sovet za klen

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS56789 ]

Млад Риболовец

86

48464

Чет Maј 03, 2018 7:15 am

limun75Види го последното мислење

Нема непрочитани мислења Сом и некои негови карактеристики

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

saso

21

17250

Нед Феб 25, 2018 2:22 am

Bobi_BradaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Штука

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS7891011 ]

Danielbtmk

109

60056

Сре Сеп 13, 2017 9:30 am

ТафТабиТВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења КЛЕН

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS1516171819 ]

Dimitar

186

77254

Вто Jул 11, 2017 12:08 pm

BorisВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти СОМ на Бучка

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS2021222324 ]

Crucial

233

89458

Чет Jун 22, 2017 8:45 am

srdbregalnicaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Атачменти Клен - кога и на каков мамец да го ловиме

ljupce

0

4479

Чет Јан 19, 2017 12:42 pm

ljupceВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Каде по риба во летен период?

Bojan D.A.M

7

7233

Сре Jун 08, 2016 6:24 pm

Bojan D.A.MВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења blinkeri za recna pastrmka

Gjoke

8

8574

Сре Jун 08, 2016 11:41 am

ФилипВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Смуѓ

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS45678 ]

Boris

70

41533

Пет Maр 04, 2016 3:28 am

CTS-klenВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Rapala igra

JaneMK

2

5572

Пон Феб 15, 2016 3:42 pm

MarushВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Kade da go barame somot

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

Keltan

23

17104

Чет Oкт 08, 2015 10:43 pm

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења СОМ-клуб над 10 кг

[Оди на странаОди на странаCOLON12 ]

kire

18

14448

Саб Aвг 01, 2015 9:13 pm

vasilВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Jadici za som

srdbregalnica

1

4614

Пет Jун 26, 2015 3:57 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Som na TIKEVESKO

Dosaden

4

5876

Пет Jун 12, 2015 1:26 pm

akiribarВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Избор на боја за мамците во зависност од видливоста во водата

[Оди на странаОди на странаCOLON1234 ]

emil.matoski

34

22222

Вто Јан 27, 2015 12:06 pm

KeltanВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Lov na stuka na ripce

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

dorosevski

29

19890

Нед Јан 04, 2015 12:23 am

ico baitsВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Mamec som/klen

Piksi man

6

7382

Чет Дек 11, 2014 12:02 pm

VladoMKDВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Ubavicata i zverot

[Оди на странаОди на странаCOLON123 ]

kompir99

21

17507

Сре Ное 26, 2014 12:05 am

sasoВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Spin druzenje Mavrovsko

[Оди на странаОди на странаCOLON1ELLIPSIS6162636465 ]

Илчо

644

164845

Пон Ное 10, 2014 12:58 pm

mala macaВиди го последното мислење

Нема непрочитани мислења Слатководен Jigging

kokan

8

8567

Пет Oкт 17, 2014 1:08 pm

kokanВиди го последното мислење

Покажи постари темиCOLON  Сортирај по 
Испрати нова тема  [49 теми ]  Оди на страна 12»

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Кој е Присутен

Членови кои ја разгледуваат оваа тема: 1 and 0 гости


Непрочитани мислења Непрочитани мислења    Нема непрочитани мислења Нема непрочитани мислења    Соопштение Иконка за известување
Непрочитани мислења [ Популарни ] Непрочитани мислења [ Популарни ]    Нема непрочитани мислења [ Популарни ] Нема непрочитани мислења [ Популарни ]    Важно Иконка за важна тема
Непрочитани мислења [ Затворени ] Непрочитани мислења [ Затворени ]    Нема непрочитани мислења [ Затворени ] Нема непрочитани мислења [ Затворени ]    Преместена тема Преместена тема
Вие Не може да поставите нова тема на овој форум
Вие Не може одговорите на теми на овој форум
Вие Не може да промените мислења на овој форум
Вие Не може да го бришите вашето мислење во овој форум

Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum