www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Феб 25, 2021 9:11 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - belosija 

Присуство

Статистика

belosija
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Maј 19, 2013 1:36 pm
Последно активенCOLON Вто Ное 12, 2019 5:35 pm
Вкупно мислењаCOLON 43
[0.02% од сите мислења / 0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Трски и машинки
[ 17 Мислења / 39.53% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Нов во спининг Black Arrow
[ 14 Мислења / 32.56% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum