www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:35 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - ico baits

Присуство

Статистика

ico baits
Ветеран
Отсутен
Регистриран: Вто. Ное. 08, 2011 12:17 am
Последно видено: Пон. Maр. 26, 2018 10:34 am
Вкупно мислења: 11483
[5.32% од сите мислења / 4.43 мислења на ден]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси: CARP TEAM BABUNA
Веб страна:

Потпис

http://www.carpologija.com/

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: