www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Oкт 18, 2019 1:51 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Dimitar 

Присуство

Статистика

Dimitar
Дружељубив
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Саб Ное 06, 2010 10:29 am
Последно активенCOLON Вто Oкт 08, 2019 10:46 am
Вкупно мислењаCOLON 2030
[1.03% од сите мислења / 0.62 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 375 Мислења / 18.47% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[ 87 Мислења / 4.29% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 35
ИнтересиCOLON Риболов,кафана,фудбал
ЗанимањеCOLON Менаџер за продажба
ЛокацијаCOLON Кочани

Потпис

When you walk through a storm hold your head up high.....and don't be afraid of the dark.... at the end of the storm Is a golden sky....

Alliance Carp Team

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum