www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 3:02 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - BFBaits 

Присуство

Статистика

BFBaits
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Aпр 25, 2013 8:40 pm
Последно активенCOLON Сре Jун 05, 2013 9:22 pm
Вкупно мислењаCOLON 0
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON -
Нај-активна темаCOLON -

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
Веб странаCOLON Посети ја веб страната
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 54
ИнтересиCOLON RIBOLOV NA KRAP
ЗанимањеCOLON PREDSTAVNIK NA BFBaits boili,PROIZVODITEL NA HRANA ZA KRAPSKI RIBOLOV
ЛокацијаCOLON BITOLA MACEDONIJA

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum