www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пет Сеп 25, 2020 6:52 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Jovica75 

Присуство

Статистика

Jovica75
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Aпр 23, 2013 10:40 pm
Последно активенCOLON Чет Феб 01, 2018 10:25 pm
Вкупно мислењаCOLON 166
[0.08% од сите мислења / 0.06 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Натпревари
[ 36 Мислења / 21.69% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ЛИГА 2013
[ 21 Мислења / 12.65% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Потпис

ТАПА СИ Е ТАПА

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum