www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 8:24 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - MIHALI

Присуство

Статистика

MIHALI
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Пон. Aпр. 22, 2013 9:39 pm
Последно видено: Пон. Дек. 10, 2018 6:40 pm
Вкупно мислења: 232
[0.11% од сите мислења / 0.11 мислења на ден]
Нај-активен форум: Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 45 Мислења / 19.40% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Спин Државен Куп 2015
[ 18 Мислења / 7.76% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација: SKOPJE
Години: 32
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

Spinning forever !!!

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до:  
cron