www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Aпр 20, 2024 11:28 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ace76 

Присуство

Статистика

ace76
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 27, 2011 12:50 pm
Последно активенCOLON Пон Oкт 15, 2018 2:30 pm
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења /0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Добредојде на новите членови и претставете се!
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Претставување
[1 Мислења /100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum