www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Вто Aпр 13, 2021 4:09 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - zoran-usi 

Присуство

Статистика

zoran-usi
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Oкт 24, 2011 11:10 pm
Последно активенCOLON Сре Јан 22, 2020 8:08 pm
Вкупно мислењаCOLON 292
[0.15% од сите мислења / 0.08 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - РЕКИ
[ 60 Мислења / 20.55% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[ 42 Мислења / 14.38% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum