www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Oкт 25, 2020 1:22 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Veleso 

Присуство

Статистика

Veleso
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Oкт 24, 2011 8:06 pm
Последно активенCOLON Сре Maр 04, 2020 11:01 am
Вкупно мислењаCOLON 218
[0.11% од сите мислења / 0.07 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 50 Мислења / 22.94% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON АКУМУЛАЦИЈА СТРЕЖЕВО
[ 22 Мислења / 10.09% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 44
ИнтересиCOLON Риби на две и на четири нозе. Ч-)
ЗанимањеCOLON Хем. Техничар
ЛокацијаCOLON Битола

Потпис

Фрли рипче, фати Крапче....

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum