www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 01, 2021 6:43 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Cyco Dule 

Присуство

Статистика

Cyco Dule
Конструктивен
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Oкт 10, 2011 1:07 pm
Последно активенCOLON Пет Aвг 26, 2016 7:20 pm
Вкупно мислењаCOLON 146
[0.07% од сите мислења / 0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - СТРАНСТВО
[ 26 Мислења / 17.81% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Грција
[ 23 Мислења / 15.75% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 49
ЛокацијаCOLON Ostrovo, Skopje

Потпис

"FILLET & RELEASE CLUB"

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum