www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 9:34 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - Keltan

Присуство

Статистика

Keltan
Ветеран
Членски аватор
Отсутен
Регистриран: Чет. Oкт. 06, 2011 10:30 pm
Последно видено: Саб. Сеп. 22, 2018 12:15 am
Вкупно мислења: 7344
[3.40% од сите мислења / 2.80 мислења на ден]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација:
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

Слика
Како лови Келтан крапови ? Оди до реката и вика: ‘‘Ти , ти, и ти – надвор !‘‘.

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: