www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Јан 20, 2021 6:10 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - CTS-klen 

Присуство

Статистика

CTS-klen
Дружељубив
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Сеп 11, 2011 8:30 pm
Последно активенCOLON Вто Јан 14, 2020 11:31 pm
Вкупно мислењаCOLON 1171
[0.59% од сите мислења / 0.34 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 176 Мислења / 15.03% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[ 52 Мислења / 4.44% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum