www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Нед Oкт 17, 2021 11:55 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - macko903 

Присуство

Статистика

macko903
Воздржан
Членски аватор
Отсутен
РегистриранCOLON Сре Aвг 10, 2011 9:16 pm
Последно активенCOLON Пет Jул 30, 2021 2:19 pm
Вкупно мислењаCOLON 31
[0.02% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 7 Мислења / 22.58% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON БЕРОВСКО ЕЗЕРО
[ 4 Мислења / 12.90% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON
ГодиниCOLON 31
ЗанимањеCOLON el. inzener
ЛокацијаCOLON Skopje

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum