www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 8:29 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ribariste 

Присуство

Статистика

ribariste
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Феб 26, 2013 9:15 pm
Последно активенCOLON Вто Дек 21, 2021 5:15 pm
Вкупно мислењаCOLON 34
[0.02% од сите мислења /0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[10 Мислења /29.41% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[9 Мислења /26.47% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum