www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Чет Јан 28, 2021 7:09 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - ribariste 

Присуство

Статистика

ribariste
Воздржан
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Феб 26, 2013 9:15 pm
Последно активенCOLON Вто Дек 22, 2020 8:52 pm
Вкупно мислењаCOLON 34
[0.02% од сите мислења / 0.01 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 10 Мислења / 29.41% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON КОЗЈАК
[ 9 Мислења / 26.47% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum