www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Maр 30, 2020 6:45 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - jovica 

Присуство

Статистика

jovica
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Вто Aвг 02, 2011 10:08 pm
Последно активенCOLON Вто Феб 26, 2013 9:10 pm
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на пастрмка
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Со ноќен спининг во лето до капитална пастрмка
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum