www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон. Дек. 10, 2018 10:15 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Преглед на профил - martinMK

Присуство

Статистика

martinMK
Модератор
Отсутен
Регистриран: Вто. Aвг. 02, 2011 7:02 pm
Последно видено: Нед. Сеп. 02, 2018 5:15 pm
Вкупно мислења: 3350
[1.55% од сите мислења / 1.25 мислења на ден]
Нај-активен форум: Натпревари
[ 971 Мислења / 28.99% од членски мислења ]
Нај-активна тема: Параболици за крап
[ 155 Мислења / 4.63% од членски мислења ]

Контактирај

Профил

Емаил Адреса:
ПП: Испрати приватна порака
MSNM/WLM:
YIM:
AIM:
ICQ:
Jabber:
Групи:
Локација: Скопје
Години: 34
Занимање:
Интереси:
Веб страна:

Потпис

ЗСРРК Мак Дам
ico baits Wrote:
Dodeka se fakate za glupi raboti okolu ribolovot, koj kolkav ribar e, koja e voda komercijala i jezovir, svatete deka kompletno toneme u ovoj sport

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC + 1 час [ Летно време ]


Оди до: