www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Jун 29, 2022 11:36 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Vardarski 

Присуство

Статистика

Vardarski
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 9:01 am
Последно активенCOLON Сре Oкт 24, 2018 12:29 am
Вкупно мислењаCOLON 116
[0.06% од сите мислења / 0.03 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[ 28 Мислења / 24.14% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[ 10 Мислења / 8.62% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum