www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Саб Jул 20, 2024 8:43 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Vardarski 

Присуство

Статистика

Vardarski
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Чет Oкт 28, 2010 9:01 am
Последно активенCOLON Сре Oкт 24, 2018 12:29 am
Вкупно мислењаCOLON 116
[0.06% од сите мислења /0.02 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Репортажа од мојот излет
[28 Мислења /24.14% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Река ВАРДАР
[10 Мислења /8.62% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum