www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Пон Jул 26, 2021 2:36 am

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - srdbregalnica 

Присуство

Статистика

srdbregalnica
Конструктивен
Отсутен
РегистриранCOLON Пон Jул 18, 2011 11:18 am
Последно активенCOLON Сре Maр 17, 2021 11:05 am
Вкупно мислењаCOLON 158
[0.08% од сите мислења / 0.04 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Информации за водите - МАКЕДОНИЈА - ЕЗЕРА
[ 38 Мислења / 24.05% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON ДОЈРАНСКО ЕЗЕРО
[ 26 Мислења / 16.46% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum