www.ribar.com.mk

Вашите рибарски приказни...
Сега е точно : Сре Дек 02, 2020 8:00 pm

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


 Преглед на профил - Marush 

Присуство

Статистика

Marush
Молчалив
Отсутен
РегистриранCOLON Нед Јан 27, 2013 5:52 pm
Последно активенCOLON Чет Maр 31, 2016 8:11 pm
Вкупно мислењаCOLON 1
[0.00% од сите мислења / 0.00 мислења на ден]
Нај-активен форумCOLON Риболов на риби грабливки
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]
Нај-активна темаCOLON Rapala igra
[ 1 Мислења / 100.00% од членски мислења ]

CONTACT

Профил

ППCOLON Испрати приватна порака
ГрупиCOLON

Часовникот е според Македонско време или според зоната: UTC_OFFSET Etc/GMT-2


Оди доCOLON 

cron
POWERED_BY
Преведено на Македонски од : nescafe, Read Here Forum